To opravdu funguje

O wellbid.com jsem se dozvěděl náhodou na Facebooku – jednomu z mých známých se tento Portál „zalíbil“. Rozhodl jsem se tedy přečíst si více o dražení na blogu. Sledoval jsem také několik aukcí. Povzbuzen značkovými výrobky jsem si utvořil účet a koupil jsem si na start akční balík 2000 BIDů.

Pro dobrý začátek jsem zkusil dražbu o nákupní poukázku v hodnotě 15 €. Povedlo se mi vyhrát už po několika příhozech! Nákupní poukázka mi byla doručena na mou emailovou adresu do dvou dnů. Jaké jsou výhody tak rychlého vítězství? Zůstalo mi ještě hodně BIDů a mohl jsem přistoupit do dalších dražeb.

03.07_MFDalší aukce jsem nevyhrál – jiný hráč měl větší zásobu BIDů. Nepoddal jsem se však a na druhý den jsem si koupil akciový balík 200 BIDů. Tenkrát jsem dražil na několika aukcích najednou. Chtěl jsem si vyzkoušet strategie jiných uživatel wellbid.com.

Těžko popsat ten údiv, když se mi fakticky podařilo jednu z těch aukcí vyhrát! Nejnovější fotoaparát je můj pouze za 4 koruny! Nikdy předtím jsem tak drahý zboží nekupoval. Celková cena i s náklady na doručení je báječná. Po víkendu u mě zazvonil doručovatel a foťák byl již u mě – celý, se zárukou a hlavně nový!

Často sleduji akce, čtu blog a příspěvky ostatních uživatelů. Připravuji si tak vlastní strategii na dražení. Jsem si jistý, že se mi ještě podaří vyhrát mnoho aukcí!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *