Sledování se vyplatí

Je-li má být sledování účinné, musí trvat přiměřeně dlouhou dobu. Sledování aukcí, chování a taktik ostatních uživatelů Vám umožní racjonální účast v dražbě. Neztratíte při tom hodnotné BIDy. Ke každé aukci přistupujte v klidu. Nejprve sledujte a až potom se do dražby zapojte.

Sledování aukcí je opravdu moc užitečné. Na jejím základě v klidu a s chladnou hlavou utvoříte svou vlastní taktiku. Sledujte nejen aukce, ale i samotné uživatele. Na základě observace můžete určit, které z kroků jiných uživatelů nebyly promyšlené.

BLOG_2015_06_002_MF2_2_t28_pNa wellbid.com můžete přidat aukce do sledovaných – je to moc výhodná funkce. Stačí, když na stránce s detaily aukce kliknete na „Sledovat tuto aukci“. Budete tak mohli sledovat průběh trvající aukce, plus chování a taktiku protihráčů, jenž se dané akce zúčastnili. Sledované aukce najdete vždy v záložce „Můj Účet“.

Zrovna Vám došel limit vyhraných aukcí? Je to skvělý čas na sledování protihráčů. Můžete zlepšit svou taktiku, promyslet si, co budete dělat příště a pod. Taková analýza Vám pomůže dojít k úspěchu a zvítězit na další aukci.

Sledujte také pohyb na stránce. Zkontrolujte, kdy se vyplatí nejvíce dražit. Promyslete si, kdy se přihlašuje co nejméně osob. Vyplatí se také pamatovat na to, že na našich aukcích můžete dražit 24 hodin denně.

Než vstoupíte do dražby, důkladně aukce sledujte. V budoucnu Vám to přinese hojné ovocí. Nedělejte rychlé závěry. Díky sledování aukcí se můžete hodně naučit. Budete vědět, kdy je nejlepší čas na přihazování, na kterých aukcích je nejvíce zájemců. Poznáte také taktiku jiných uživatelů. Jaký je Váš názor na sledování aukcí? Vyplatí se to?

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *