Co dražit na začátku?

Zrovna jste se na Portálu zaregistrovali? Výborně! Koupili jste si první balík BIDů a přemýšlíte, co budete dražit jako první? Určitě Vás láká účast v aukci s nejmodernějším fotoaparátem. Zpomalte 🙂

Na začátku se vyplatí připravit si vlastní taktiku a vyzkoušet si své možnosti na různých aukcích. Nezačínejte dražit od novinek, protože tyto předměty jsou častokrát velmi populární a je na nich mnoho zájemců. Na našich aukcích najdete mnoho předmětů, s nímž se vyplatí začít své dobrodružství s Portálem! Nabízíme Vám několik možností.

1) Dražte předměty, které nejsou drahé

BLOG_2015_06_002_MF1_t28_pNa začátek Vám nabízíme kategorii „Balíky, Poukazy, Karty“. Zkuste své síly v dražení nákupní poukázky Amazon. Pokud vyhrajete, dostanete kód, jenž budete moci zrealizovat v internetovém obchodě Amazon a budete ho moci využít na co jen chcete!

Viz také, co jsme pro Vás připravili s kategorii Skvělé nabídky“. Na jednom místě najdete předměty ze všech kategorií. Shrnuli jsme zde vybrané značkové předměty, jako např.: parfémy, pendrivy, kosmetiku a jiné. Je to skvělé místo na procvičení různých strategií.

2) Dražte spíše specializované předměty

Zkontrolujte, na kterých aukcích je nejméně uživatelů. Pokud vyhrajete předmět, který nepotřebujete, vždy jej můžete vyměnit na BIDy. Takovým způsobem zvětšíte stav svého účtu a budete se moci účastnit dalších aukcí.

3) Dražte předměty, které potřebujete

Chcete si koupit něco praktičtější? V záložce „Dům a Vy“ najdete ruční vysavače, vrtačky a taky kuchyňské nářadí. Možná sníte o odpočinku v klidu? Skvělým řešením bude houpací lehátko! Čistý relax. V sekci „Krása a Zdraví“ také najdete spoustu zajímavých předmětů. Zlobíte se na svou mnželku, protože se už přes hodinu zkrášluje v koupelně a přijdete pozdě na setkání? Udělejte jí radost a vydražte pro ni kulmu na vlasy, z pomocí které si udělá vlasy během několika minut. 🙂

Pouze na Vás záleží, co budete dražit jako první. Čekáme na Vaše komentáře k vyhraným aukcím.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *