U nás se náhody nekonají

Na Wellbid není místo pro náhody. Zde se musíte snažit, abyste se stali vítězem a abyste to byli právě Vy, kdo si odnese výhru za pár korun. Naše aukce nejsou žádnou ruletou nebo karetní hrou. Zde se počítá něco úplně jiného? Ptáte se, co?

BLOG_2015_06_003---tydzien-29_01_M_INTZaprvé, promyšlená, účinná strategie, jenž ostatních uživatelů překvapí. Jedni používají jednoduchou taktiku a je dost snadné predvídat jejich další krok či plán. Jiní jsou mazaní a používají nestandardní strategii. Zadruhé, zatvrzelost – konec konců, chcete koupit předmět za pár korun. Čím větší je touha po výhře, tím větší šance na úspěch v aukci. Zatřetí, schopnost důkladné observace, rychlá reakce, předvídání a předjetí kroků protihráčů.

Naše aukce nemají s hazardními hrami nic společného. V hazardních hrách rozhodují o vítězství náhoda a široce chápané štěstí. Na Wellbid o výsledku aukce rozhodují výlučně uživatelé, kteří se dané aukce účastní. Úspěch v hazardních hrách není dosažen racionálním rozhodnutím hráče. Nicméně na welbid.com to Vy sami tvoříte průběh aukce svým promyšleným jednáním: buďto přihazujete, nebo nepřihazujete. Můžete dražit ručně nebo využít výhody poskytované Automatem. Zvětšujte a snižujte příhozy automatem. Do aukce se můžete zapojit kdykoliv nebo můžete využít Smart Automat, který za Vás přihodí poprvé až tehdy, když na aukci zůstane pouze jedna osoba. Můžete dražit na několika aukcích najednou nebo si můžete vybrat jenom jednu aukci.

Máte reálný vliv na to, co se děje během každé dražby. O tom, kdo aukce vyhraje ve skutečnosti rozhodujete Vy.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *