Osud nerozhodne o tom, kdo vyhraje!

Jak se rozumí slovo „štěstí“? Je to šťastná náhoda, štěstěna nebo příznivá událost nebo okolnost. Proč naše aukce nemají se štěstím nic společného? Proč není výherce obyčejným šťastlivcům?

BLOG_2015_06_003---tydzien-29_02_M_INTNaše aukce nepatří mezi harazdní hry. Peněžní loterie, hry na fanty nebo akční hry jsou úplně jiným druhem zábavy. O výsledku loterie nemůžete rozhodnout, nemáte na to nejmenší vliv. Záleží na náhodě, zda budou vybrané Vaše „šťastná čísla“. Nicméně na wellbid.com není ani náznak náhodnosti. Výsledek dražby nezáleží na náhodě ale na Vás – našich uživatelech. Máte vliv např. na dobu trvání dražby nebo konečnou cenu předmětu. Žádné losování cen se zde neděje.

V loterii můžete zvětšit své šance na výhru tak, že si zakoupíte větší počet losů. Na wellbid.com však není vůbec důležitý počet BIDů na účtu. Vítězem aukce můžete být i když na účtu máte málo BIDů. Zde se počítá především taktika.

Hry, kde se vítěz losuje, se taky označuje jako „hry proti přírodě“. Jsou to takové hry, ve kterých jde především o šťastnou shodu náhod. Na wellbid.com jsou však klíčem k úspěchu racionální volby a promyšlené strategie. Nebojujte s osudem či přírodou – ale s jinými účastníky aukcí.

Samozřejmě, stává se, že náhoda dražbu překazí. V práci je to například obtížný kolega nebo surový šéf. Doma v noci pláče dítě nebo se soused snaží zabít hřebík do zdi. Nicméně v samotném průběhu dražby nenajdete nic osudové.

Příznivé štěstí – něco takového na wellbid.com neexistuje. Úspěch na aukci záleží od Vaší vytrvalosti a zvolené strategie. To Vy – naši uživatelé – rozhodujete o tom, kdo se stane vítězem aukce.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *