Jak překvapit soupeře?

Před dražbou určitě přemýšlíte, jak účinně zmýlit protihráče. Snažíte se vypracovat si nejlepší strategii. Pošeptáme Vám několik možností, které Vám budou určitě nápomocné.

BLOG_2015_07_004--tydzien_31_1MLi budete taktiku často měnit, protihráči by se měli cítit dezorientovaní. Během téže aukce můžete přihazovat ručně i pomocí Automatu a to v různých kombinacích. Pamatujte, ručně můžete dražit i tehdy, když máte Automat nastavený. Střídavé přihazování je dobrou metodou dražení, hlavně když chcete soupeře zmýlit. Můžete také nastavit Automat najednou na několika Aukcích najednou. Pokud některý z potencionálních souperů uvidí, že jste aktivní na několika aukcích, může ho to odradit z dalšího dražení.

Aukce sledujte v klidu. Nepřihazujte hned od začátku. Poprvé přihoďte až když ostatní přihazují už delší dobu nebo pokud někdo z dalšího dražení odstoupí. Máte tak větší šanci na vyhrání aukce. Můžete také na vybrané aukci přihazovat krátkou chvíli, pak udělat pauzu a následně opět přihazovat.

BLOG_2015_07_004--tydzien_31_1M_cPamatujte, že Vaši protihráči o Vás až tak mnoho nevědí. Na základě loginu nebo avataru se Vás buď leknou a přestanou dále dražit nebo Vás budou mít za příliš slabého konkurenta. Proto si nastavte správný avatar. Protihráče můžete překvapit velmi snadno, pokud si například zvolíte avatar přítulného kocoura a ve skutečnosti budete bojovným lvem. Využívejte také chat. Můžete tak poukázat na to, že máte spoustu BIDů a máte skvělou taktiku.

Zapojte se do dražeb, překvapte soupeře a na našich aukcích vyhrávejte skvělé předměty! Hlavně… se nenechte překvapit jiným uživatelům 🙂 Jaké jsou Vaše způsoby na popletení protihráčů?

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *