Dražení = zábava

Chtěli byste se dobře pobavit a pocítit opravdové vzrušení? Někteří vybírají extremální sporty, cestování po světě, nové hobby. Taková zábava je však dost drahá. Vy ale vůbec nemusíte utrácet spoustu peněz! Bavte se spolu s námi na aukcích wellbid.com a kupujte předměty za pár korun!

Na Portálu wellbid.com můžete prožít vzrušení, jaké byste přežili na tradiční dražbě. Rozdíl je v tom, že své protihráče nevidíte a namísto odklepnutím kladívkem uvidíte stopky, které odpočítávají čas do ukončení aukce. Chcete-li nabídku protihráče navýšit, neunášate ruku s číslem – na to potřebujete dražební jednotky, BIDy.

BLOG_2015_07_005---tydzien-31_02_MNákupy na wellbid.com se odlišují od nakupování na jiných aukčních portálech. Navyšování nabídky tam nic nestojí – můžete tam poněkud koupit trochu levněji, ale ne za polovinu ceny nebo třeba 90% levněji. Na ostatních portálech namísto navyšování ceny si můžete zvolit možnost „Kup Teď“ – několik kliknutí a „zábava“ skončila. Kde je ta hra, to vzrušení?

Na Portálu wellbid.com nuda nikdy nezavítá! Zde musíte o produkt zabojovat a vypracovat si účinnou strategii. Přihazujete, čekáte na další krok soupeřů, s napětím se díváte na stopky. Přemýšlíte, zda přihodit nebo ještě chvíli počkat? Exitace nemá konce! Kdy předmět vyhrajete, cítíte tu hrdost a radost. Je to ohromná dávka pozitivního adrenalinu!

Portál wellbid.com to nejsou pouze internetové aukce. Pořádáme také živé aukce! Tyto dražby také zajišťují skvělou zábavu – na živo vidíte své protihráče a jejich emoce! Během těchto aukcí zajišťujeme výjimečné ceny jako např.: tablety, smartfony, fotoaparáty.

Dražby na Portálu jsou čistou zábavou spojenou s radostnými chvílemi! Není nic příjemnějšího než to vzrušení z očekávání na výsledek dražby a navyšování nabídek protihráčů. Už se nemusíte nudit na obyčejných aukčních portálech. Zapojte se do hry!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *