Smart Automat – Vaše tajná zbraň

Jste velmi zaneprázdněni? Chcete se zúčastnit aukce, ale na to zkrátka nemáte čas? Nezapomínejte o řešení, kterým je Smart Automat! Tuto možnost jsme zavedli speciálně pro Vás!

Nevíte ještě, jak funguje Smart Automat a čím se liší od obyčejného Automatu? Za zapnutí Smart Automatu se odeberou dodatečné BIDy. Před nastavením Automatu se Vám zobrazí informace, kolik stojí na dané aukci nastavení Smart Automatu. Smart se na aukci zapne až když se skončí všechny příhozy (ruční nebo provedeny pomocí obyčejného Automatu) a na aukci už bude dražit pouze jedna osoba. Můžete jej také vypnout. Pamatujte ale, je to možné pouze před provedením prvního příhozu. Po zapnutí se Smart mění na obyčejný Automat.

Co když nastaví Smart Automat i jiní? Automaty začnou dražit v takovém pořadí, jak byly nastaveny. Pokud jste například nastavili Smart Automat na 20 příhozů a během trvání aukce změníte názor, máte možnost zmenšit počet příhozů. Poté můžete nastavit Smart a doufat, že vyhrajete.

BLOG_2015_08_004---tydzien-33_MF_INT

Jaké jsou výhody Smart Automatu? Díky této možnosti si můžete být jisti, že se zapojíte do aukce v té nejlepší chvíli! Nemusíte sedět celou dobu před počítačem. Nemusíte počítat příhozy jiných hráčů a být celou dobu ve střehu. Smart je prostě nenahraditelný. 🙂

Jaké jsou společné cechy Automatů? Automaty můžete zapnout, když jste v práci nebo se akorát začíná dražba předmětu, který chcete získat. Jsou užitečné také tehdy, pokud se aukce začíná v noci. Ba, nemusíte vybírat mezi dražbou a nakupováním s manželkou. Automaty můžete nastavit také na svém smartphonu! Sejdou se Vám i když dražé na několika aukcích najednou – nemusíte tak sledovat všechny dražby.

Využijte šanci, jakou Vám dává Smart Automat! Nemusíte se vzdát dalších aktivit. Smart je výhodným řešením. Jak často Vy používáte Smart Automat?

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *