Dražení v práci

Dražení v domácím prostředí je lehké a příjemné. Ticho, klid, žádné závazky. Nikdo nepřekáží. Dá se dražit ale dražit taky v práci? Samozřejmě – v každém místě: v kanceláři, v obchodě, v garáži…

Před Vámi další den v práci a víte, že za chvíli začne dražba notebooku, který tak potřebujete. Nemáte čas na přihazování a sledování aukce? Kolega Vás pořád otravuje? Nastavte Automat! Automat za Vás přihazuje i když nejste zrovna přihlášeni. Chcete být vychytralejší? Zapněte Smart Automat! Zapne se až tedy, když se skončí všechny příhozy a na aukci zůstane pouze jedna osoba.

400px_BLOG_2015_08_005---tydzien-35V práci je nutná i chvilka relaxu. Co se děje na aukcích lehce zkontrolujete během polední přestávky. Možná akorát přijdete ve chvíli, kdy je na aukcích méně lidí než obvykle. Využijte to! Za těch pár minut můžete zkusit dražit ručně. Sami rozhodnete, kdy kliknout na tlačítko „Přihoď“ Možná se vám podaří vyhrát jedním příhozem?

Akorát jste na dlouhé konferenci nebo nudném obchodním jednání. Jak dražit v této situaci? Dražte na telefonu! Stáhněte si zdarma aplikaci, s níž budete moci sledovat aukce, dražit balíky BIDů, předměty a také nastavit Automat. Musíte však pamatovat na to, abyste si BIDy zakoupili před dražením a po přihlášení se na počítači. Nechcete již více usnout při dalším monologu svého nadřízeného? Rozptylte se a dražte na wellbid.com!

Teď už víte, v práci můžete taky kupovat předměty za pár korun! Když to šéf nevidí, vyplatí se z času na čas vyřádit se na aukcích. 🙂

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *