Jak dlouho dražit?

U dražení na wellbid.com, se určitě zamýšlíte nad tím, co dělat, aby byl pod nápisem „Ukončena“ právě Váš login. Lámete si hlavu nad tím, který činitel má na vítězství největší vliv. Velmi důležité je to, kolik času obětujete na sledování a samotné dražení.

Začněme například od nejvhodnější chvíle na dražení. Nejlepší to bude v době, kdy máte volno a nikdo Vám nebude překážet. Budete si jisti, že Vás nic neodvede od aukce. Nespěchejte – dobře si strategii promyslete. Sledujte účastníky dané aukce. Pamatujte! Trpělivost růže přináší. I když se některým povede vyhrát hned po několika sekundách, aukce může trvat i několik hodin. Vše záleží na tom, na jaké protihráče natrefíte.

BLOG_2015_09_003_MF_UK_t37_pKdy se zapojit do aukce a jak dlouho dražit? Pokud vidíte, že aukce Vašeho předmětu právě začala, směle přihoďte. Není vyloučeno, že budete jediným účastníkem a po několika sekundách bude předmět Váš. Situace ale může nabrat úplně jiný spád a jiní se budou také chtít zapojit. Co tehdy? Pokud už bojujete dost dlouho, udělejte si přestávku. Nastavte Smart Automat a v tu dobu si promyslete další taktiku.

Uvidíte-li již probíhající akci, počkejte, až Vaši protihráči přestanou bojovat. Až potom se do dražby zapojte – tak, aby to nebylo příliš pozdě. Kromě Smart Automatu, který za Vás draží ve správnou chvíli, můžete nastavit na minimální počet příhozů i běžný Automat a dražbu sledovat. Nejraději přihazujete ručně tehdy, kdy Vám to nejvíce vyhovuje? Výběr je jen na Vás.

Zkušenosti v dražení jsou také velmi důležité. Uživatel, který je s Portálem dobře obeznámen, ví, kolik času se vyplatí vydělit na dražbu a kdy je lepší z dražby odejít. Noví uživatelé však přistupují k dražbě velmi emotivně a utrácejí při tom velmi mnoho BIDů. To, kolikrát přihodíte není důležité. Zde se nejvíce počítá strategie a to, kdy přihazujete.

Chcete-li odhadnout, jak dlouho bude vybrána aukce probíhat, podívejte se do statistik, které jsou dostupné na stránce každé aukce. Pamatujte, je lepší vydělit si na aukci více času, než přihazovat ve spěchu. Je samozřejmé, že vítězství po několika příhozech je mnohem příjemnější. Nicméně, malá dávka rizika při delší aukci je taky příjemná. 🙂

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *