Smart shopping

Slyšeli jste už o smart shoppingu? Je to nakupování vysoce kvalitních výrobků za co nejnižší cenu. Jak si jistě domýšlíte, nabídka wellbid.com do tohoto celosvětového trendu dokonale zapadá.

Rozumné nakupování je opravdové umění – hlavně když je něco velmi drahé. Jsme si jisti, že ceny stejného výrobku z různých obchodů často porovnáváte. Po důkladné analýze vybíráte prodejce, který chce nejmenší sumu peněz nebo vedle toho, který má nejlepší pověst na trhu. Nákupy na wellbid.com můžeme nazvat vylepšenou verzí smart shoppingu, protože ceny jsou zde vždy atraktivní a prodejce ověřen.

BLOG_2015_09_003_MF1_1EN_t38_pProč srovnávat nabídku Portálu s jinými produkty – v tradičních obchodech nebo přes internet? Přece i bez toho víte, že na wellbid.com můžete kupovat nové, značkové výrobky za pár korun. Fotoaparát Sony za 18,93 Kč, parfém Dior za 49,22 Kč, parní hrnec Phillips za 22,45 Kč, Apple Mac mini za 61,12 Kč – to je pouze část důvodů na to, že na našich aukcích vládne smart shopping. Není se co divit, vždyť začínající cena každé aukce je pouze 0 Kč!

Smart shoppeři mnohdy hledají cenově výhodné nabídky v outletech. V těchto centrech najdete asortiment v ceně nižší o 30-70%. Naše dražby jsou jako lov na akční nabídku v outletech – na wellbid.com koupíte vysněný předmět až do 95% levněji. To je opravdové inteligentní nakupování!

Zkušený smart shopper by si měl cenit svůj čas a pohodlí. V tomto ohledu Portál wellbid.com zajišťuje skvělé podmínky pro moudré a promyšlené nakupování. Bez vycházení z domu nebo bez zbytečných formalit můžete rychle koupit produkt, který potrebjete. K tomu skvělá zábava během dražby – dobré zpestření smart shoppingu, co povíte?

Aukce na wellbid.com jsou skvělým místem pro smart shopperů. Zde se prostě nedá neudělat inteligentní nákupy!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *