iPhone vs Samsung, souboj titanů

Samsung Galaxy S6 Edge nebo Apple iPhone 6s? Fanoušci technologických novinek sledují předjíždění se lídrů na trhu smartphonů již několik let. Na wellbid.com si můžete koupit tyto super novinky již za několik korun! Jste připraveni na souboj titanů?

Vzhled

Na první pohled se oba zařízení od sebe až tak moc neliší. Je vidět, že Samsung se svým novým obalem podobá na iPhone. Oba smartphony vynikají solidním provedením, kryt je ze skla a nejlepší kvality oceli. Předtím Samsung upřednostňoval plast. Je možné, že Ásijci začeli kopírovat svoji největší konkurenci? Pak by to znamenalo, že iPhone naznačuje cestu na trhu mobilních zařízení.

BLOG_2015_10_19_MF_EN_t42_mwFunkce

Galaxy S6 Edge se může zdát z venku atraktivnější než produkty společnosti Apple – a to z důvodu displeje navinutého na obě hrany. Zaoblený displej přitahuje zrak klientů a dává celé konstrukci ušlechtilost. Za to iPhone má větší displej, což usnadňuje práci a je neocenitelný v době, kdy jsou moderní mega velké displeje.

Americký výrobce všechny překvapil skvělým doplňkem zvaným 3D Touch. Tato technologie mění displej na tlačítko, díky kterému je využívání iPhonu intuitivní a hodně výhodné. S 3D můžete pracovat v aplikacích bez jejich otevírání! Senzor tlačítka v iPhone zastínila Samsungem zdokonalená čtečka papilárních linií nebo Smart Remote, který mění telefon na televizní ovladač.

Apple a Samsung postupují ve video zábavě za nejnovějšími trendy. S iPhonem budete natáčet filmy v rozlišení 4K, díky čemuž se přenesete do světa živých barev a nezapomenutelných zážitků. Smartphone ze série Galaxy se omezuje k zavedení režimů Slow Motion a Fast Motion. Mají však větší rozlišení kamery. Americký výrobce by měl dostat plus za zlepšení stabilizace obrazu.

Operační systém

Operační systém Apple prošel velkou metamorfózou. Nedá se zde mluvit o žádném zpomalení. IOS9 v nové verzi zabezpečuje rychlé procházení mezi různými programy a to už nezmiňujeme o harmonické práci během stahování dalších aplikací.

Jak na to reagoval Samsung? Ásijci se snaží držet krok s americkým producentem. Systém Android 5.0.2 Lollipop byl pochválen za možnost tvoření uživatelských účtů a za přidání oznámení na stránce s blokováním. Pamatujme však na to, že iOS 9 je novější než Android 5.0.2 Lollipop a proto má trochu náskok. Ještě jednou 1:0 pro amerického výrobce?

Kdo podle Vás vyhrává tento souboj? Rozhodněte. Boj mezi výrobci je dost zatvrzelý. Vždyť Samsung a iPhone nejsou jen tak bez příčiny nazývány klejnotami mezi smartphony. Tak dražte už teď! 🙂

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *