Buďte jako James Bond

Premiéra „Spectre“ – 24. filmu o dobrodružstvích Jamese Bonda je za námi. Agent 007 má rád exkluzivní kasina a především poker v doprovodu krásných žen. Hrdina popkultury by se však skvěle cítil i na aukcích wellbid.com. Máte v sobě něco z Jamese Bonda?

Agent Její Výsosti je velice dobrým psychologem a dokáže přehlédnout skoro každého nepřítele. Bond důkladně sleduje obličej protihráčů, například během souboje na pěsti. Proto by určitě zkoušel předvídat další kroky dražících. Pozoroval by jejich aktivitu na aukcích a zkontroloval by, zda nedraží na několika aukcích najednou.

BLOG_2015_10_29_400x400__BOND_MWJe známo, že Bond dokáže kalkulovat a přemýšlet dlouhodobě. Do úkolů přidělených prostřednictvím M. se důkladně připravuje. Na akci si pořád bere nejlepší palných zbraň a super rychlé auto. Na aukci by se raději neosmelil přijít s malým počtem BIDů. Ve výpočtech, kolik BIDů utratit na dané aukci by mu pomohl pekelně inteligentní Q.

Bond je proslulý účinnou eliminací nepřátel. Další uživatele by se snažil na aukcích vystrašit neustálými změnami nastavení Automatu. Tím by ho měli za sebevědomého a odhodlaného aukci vyhrát protihráče – dříve nebo později by z aukce utekli. Samozřejmě, zapamatovali by si jeho login, aby se už nikdy víc nikdy nepostavili do cesty britskému agentovi speciálních jednotek.

Bond je moudrá a dynamická osobnost. V jednu chvíli macho, později ironický džentelman. Jindy zase lahodný jako beránek. Popíjející martini – potrasené, nesmíchané – změnil by strategii dražení. Přihazování, když aukce už probíhá delší dobu, nastavení Smart Automatu, chvilková rezignace z účasti na aukci – to je pouze část metod, které by zavedl bez mrknutí okem.

Jelikož M. posílá 007 do různých koutů světa, Bond by dražil především na svém smartphonu. V honbě za zločinci by byl přihlášení na wellbid.com skoro po celou dobu. Jednou rukou by řídil svůj Aston Martin a druhou by klikal na tlačítko „Přihoď“.

James Bond je prý tím, kým by chtěl být každý muž a tím, koho by chtěla mít v posteli každý žena. Není náhodou agent 007 tím, kým by chtěl být každý uživatel wellbid.com? Buďte jako James Bond získejte licenci na vyhrávání. 🙂

  

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *