Halloween – až strach se bát!

Upíři, čarodějnice, krve chtivé bestie… Taky už netrpělivě čekáte na Halloween? Moc nás to těší. Připravili jsme pro Vás výjimečné atrakce. Nová kategorie předmětů, akce na Facebooku a pozor: speciální akční balík BIDů! Ufff, až strach se bát. 🙂

cat2Už od 23. října, po celý týden, budete moci dražit v hrůzostrašné kategorii „Halloween“. Sedněte před počítače s amuníci v podobě česneku a přihazujte. Nenajdete zde Panenky Chucky, máme ale pro Vás: Lego Ghostbusters, kostýmy Zombie Královny Plesu, Smrtky nebo Ducha Pirátky. Najdete tam i kameru GoPro HERO Black Adventure, iPhone 6s a jiné zboží. Mnozí ze záhrobí by se chtěli vrátit, aby mohly tyto předměty nakupovat za pár korun. Kategorie bude dostupná do 2. listopadu.

Třešničkou na dortu je akční balík 999 BIDů za pouhých 666,00 Kč. Zostanie uzupełniona później. ! Čarodějnicí zakletý týpek z bažin bude na Vás čekat v Ceníku od 30. října do 1. listopadu. Každý, třeba dr Jekyll a Mr. Hyde, si bude moci koupit balík jednou za 24 hodin. Je to skvělá příležitost pro aukční upíry a vlkodlaky. Klikněte na tlačítko „Koupit“ a předveďte na aukcích svou temnou stránku. Chatujte s jinými strašidly, ale neposílejte ostatním smrtelné polibky. Je to lepší než „Noc živých mrtvých“.

pumpkinZveme Vás také, zapojte se do akce „V hlavní roli Halloween“. Na našeho Facebooka, posílejte v soukromé zprávě strašidelné fotografie nebo takové, co rozesmějí svojí groteskově-temnou aurou. Nezapomeňte připojit i svou e-mailovou adresu. Chtěli bychom na těchto fotkách vidět i Vás, tak se nezapadněte pod zem. Na smímky čekáme od 23. října do 1. listopadu. Frankenstein, hrabě Dracula a Freddy Krueger zveřejní fotografie v naší galerii 2. listopadu. Jejich autoři získají kód na dobití účtu v hodnotě 100 BIDů!

Ať je strach s Vámi…

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *