Vánoce s wellbid.com!

Poslouchali jste letos? Sv. Mikuláš přijede už brzy do krajiny wellbid.com a přinese na aukce vánoční náladu. Do svého červeného pytle změstil opravdu neuvěřitelné dárky.

snowman_02(1)Od 11. prosince, přes 2 týdny, budete moci dražit předměty v kategorii „VÁNOCE“. Ve vzdáleném Laponsku pomocníci sv. Mikuláše připravili celý kopec vánočních předmětů. Elfy se postarali o nejnovější Apple iPad a hračky pro děti, v tom stavebnici Lego Star Wars. Skřítci připravili elegantní šperkovnice, konzoli Sony PlayStation s hrou Star Wars Battlefront… Ostatní jsou už překvapením – odkryjete jejich v už v pondělí.

red_nose_rudolfNení to ale vánočním překvapením konec. 21 prosince paní Mikuláška přidá do našeho Ceníku akční balík 1500 BIDů za pouhých 1 000,00 Kč! Budete si jej moci koupit vícekrát, bez žádného omezení a to až do 28. prosince. Namísto sledování nudných vánočních filmů, klikněte na tlačítko „Koupit“ a těšte se z BIDů v nízké ceně. Takovou příležitost by si nenechal ujít ani Červenonosý Rudolf, ani zlověstný skřítek Grinch.

Vánoce s wellbid.com? Správna volba!

gift_02

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *