Ať Vás provází Síla!

Kdysi dávno v odlehlé galaxi… – nikomu netřeba vysvětlovat, odkud pochází tento slavný citát. Světová premiéra filmu „Star Wars: Síla se probouzí“ je už za námi.

Producenty sedmé části ságy o Jedi rytířích již několik měsíců zvyšovaly emoce diváků. V pravidelných intervalech se ukazovaly další, skvěle smontované ukázky, prozrazujíci co to o ději. Klíčové scény však zůstaly tajemstvím až do 14. prosince.

Promoční akce, která byla převedena v přepychu, se samozřejmě hodně vyplatila. Produkce začala na sebe vydělávat dlouho před samotnou premiérou. Více než 50 mln dolarů – takový zisk získali z předprodeje vstupenek pouze ve samých Spojených státech!

BLOG_2015_12_001_MF_STAR_WARS_mwJednou z atrakcí nových „Hvězdných Válek“ je bez pochyb návrat staré sestavy, tedy Harrisona Forda, Carrie Fisher či Marka Hamiltona. Už sama přítomnost Hana Solo, Lei a Luke’a Skywalkera by stačila na to, aby film přilákal do kin miliony diváků. Nicméně na první plán se vysouvají mladší hrdinové, kteří začínají velký boj s temnou stránku Síly…

Určitě nebyl zklamán ten, kdo počítal s úchvatnými scénami či vzrušujícími bojováním se světelnými meči. Nebudou zklamáni ani ti, kteří na wellbid.com vydraží hru Star Wars Battlefront v sestavě s konzolí Sony PlayStation 4. Díky ní se budete moci přenést do světa „Hvězdných Válek“ a navštívit mnoho míst známých z sérioe George’a Lucase.

Mysleli jsme rovněž na mladší fanoušky ságy – pro ně můžete koupit stavebnici Lego Star Wars 10236 – Vesnice Ewoků. Model lesní vesnice Ewoků, s pastmi, bunkry a pavučinami, vypadá opravdu úchvatně.

Dražte na všech našich aukcich jak odvážní rytíři Jedi. Ať Vás provází Síla!

 

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *