Limity bez tajemství

K čemu vlastně jsou limity vyhraných aukcí a jak je třeba je chápat? Limity byly zavedeny na to, aby byla šance na výhru stejná pro všechny uživatele. Jejich fungování se může zdát komplikované, ve skutečnosti je to jen zdání.

Na portálu jsou dva typy limitů. První z nich platí na aukcích s balíky BIDů. Během 24 hodin můžete vyhrát jednu aukci s balíkem BIDů. Např., 23. září v 09:44 hod. jste vyhráli balíček 100 BIDů – další balík budete moci proto vydražit 24. září v 09:45 hod.

Jsou ještě limity na aukcích s předmětem. V průběhu 30 dní (720 hodin) můžete vyhrát maximálně 5 aukcí s předmětem. Limit se počítá pro každou aukci zvlášť… O co jde?

1900x420_BLOG_2016_01_003---tydzien-3MPředstavte si, že máte na zahradě jabloň. Tento strom má možnost v průběhu 30 dní dát úrodu v maximálním počtu 5 ks. Pokud odtrhnete všechny jablka hned na začátku, budete muset čekat další měsíc bez jablek na stromě. Na místě každého z nich totiž vyroste nové jablko – s tím, že musí uběhnout právě 30 dní. Připusťme, že máme první týden září. Pokud v pondělí odtrhnete jedno jablko, v úterý druhé a v sobotu třetí, další ovoce vyroste na jejich místě v prvním týdnu října: v pondělí, úterý a v sobotu. Je proto lepší nesníst všechny jablka najednou. Budete si je tak moci vychutnat v delším časovém období.

Limity na aukcích s předmětem fungují právě jako ten strom. Jednoduchý příklad. Dne 05. září v 17:15 hod. jste vyhráli aukci s fotoaparátem. Tento limit se proto uvolní dne 05. října v 17:15 hod., tedy přesně o 30 dní později. Můžete vyhrát ještě 4 předměty. Pokud budete vítězem na dalších aukcích, další limity se odblokují po uplynutí 30 dnů – tak, jako v případě sklizně na stromě.

Je to jednoduché, že? Musíte pouze dávat pozor na data vašich vyhraných aukcí. Stav limitů můžete zkontrolovat po přihlášení se na stránku – na černé liště, jenž se nachází v horní části.

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *