Portál wellbid.com je nejlepší!

Popularita wellbid roste každým rokem. Už 8 let Vám přinášíme velkou dávku emocí a zábavy. Naše aukce jsou dostupné na 5 kontinentech a pořád se rozvíjíme. To vše díky Vám a vaší důvěře.

p_01Portál wellbid je nejdéle fungujícím portálem typu penny auction na světě. Do dnešního dne bylo provedených již více než milion aukcí. Každý den přibývají noví uživatelé. Každý další den je důvodem k radosti tisíců spokojených odběratelů. Najdete nás v každém koutě světa – od Česka, po Francii, Mexiko až do Číny!

Náš portál je ověřen. Spolupracujeme se známými značkami, které wellbid reklamují. Spolupracovali jsme se známými televizními stanicemi, také jsme byli spoluorganizátorem Mistrovství Světa v Rally závodech (WRC).

p_03Na našich aukcích máte šanci získat nové zboží s plnou zárukou výrobce. Nikdy nenabízíme zboží z výstavy. Naše zboží pochází výhradně z ověřených zdrojů. Spolupracujeme s lokálními dodavateli, takovými jako: Alza či Amazon. Nabízíme Vám bohatý asortiment – od domácích spotřebičů až po hračky pro děti. Sníte o nejnovějším iPhonu, smartphonu Samsung nebo fotoaparátu Canon? Speciálně pro Vás přinášíme novinky, které se sotva ukázaly na trhu. Už nemusíte čakaž několik měsíců, abyste si mohli nový telefon koupit. U nás si je můžete vydražit ihned po premiéře!

p_02Líbí se Vám nejnovější model smartphonu? Koupit jej můžete pomocí možnosti „Kup Teď“ nebo si nejprve vyzkoušejte své síly na aukci. I když nevyhrajete, můžete koupit daný předmět za tržní cenu a získat přitom zpět BIDy, které byly využity na dražbě nebo obnížte cenu. U nás o nic nepřijdete!

Nač marnit čas na nakupování v obyčejném obchodě? Naše dražby jsou mnohem příjemnější! Za malý peníz můžete dražit, co jen chcete. Portál wellbid se rozvíjí speciálně pro vás!

 

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *