Fotoaparát Nikon D7200 za 3,50 Kč!

Prázdniny jsou skoro před dveřmi a Vy pořád nemáte dobrý foťák? No vždyť ano, za dobrý foťák třeba dobře zaplatit… Vy však už proplácet nemusíte! Na našich aukcích můžete vyhrát fotoaparát za pár korun! Určitě si teď pomyslíte, že to není možné. A přece!

Tržní cena digitální zrcadlovky Nikon D7200 je 36 804 Kč. Draho, co povíte? Co kdyby jste ji mohli mít jen za pár babek? Uživatel „khuta97“ ji vydražil za 3,50 Kč! Boj byl zatvrzelý. O fotoaparát bojovalo 8 osob přes více než 7 minut. Účastníci přihazovali ručně ale i pomocí Automatu. Uživatel „khuta97“ změnil nastavení Automatu a jeho nabídku už nikdo nenavýšil! Na fotoaparát v hodnotě 36 804 Kč minul pouze 180 BIDů! Na co ještě čekáte? Dobijte si účet a dražte!

Zrzut ekranu 2016-04-15 o 15.00.22

Digitální zrcadlovka Nikon D7200 nabízí nejen skvělou kvalitu snímků, ale hodí se také na natáčení videí. Na jednom nabití baterie provedete až 1100 snímků. Výlet do hor, lesa nebo rodinná hostina? Od teď se už nebudete bát, zda budete moci pořídit další krásné panorama nebo směšnou situaci 😉 Nikon je také vybaven Wi-Fi a NFC, jenž umožní sdílení snímků na jiná zařízení a dálkově ovládat fotoaparát pomocí aplikace na smartphony!

Díky portálu můžete splnit své sny a to při minutí jen tak malé částky. Možná další vaší výhrou bude nejnovější tablet nebo televizor? Držíme palce a přejeme Vám všem mnoho úspěchů 🙂

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *