Kolik BIDů na iPhone ?

Kolik BIDů musíte mít na účtu, aby se Vám podařilo vyhrát iPhone? Tuto otázku si jistě klade skoro každý z vás. Pomocné zde budou určitě statistiky, které najdete na stránce každé aukce. Díky nim si vypracujete vlastní strategii a překvapíte protihráče.

 

CZ1

 

 

 

 

Na aukci se zrovna ukázal nejnovější iPhone. Chcete se zapojit do dražby, ale nevíte, zda-li budete mít na účtu potřebný počet BIDů. Nahlédněte do záložky „Statistiky“.

V levé části tabulky najdete informace o průběhu 10 aukcí s daným předmětem. Tj., kdo byl vítězem, kolik BIDů minul vítěz na aukci, čas trvání dané aukce a počet účastníků.

 

 

CZ2

 

Na pravé straně jsme přepočítali průměrný: počet BIDů použitých vítězem, počet účastníků, počet nastavených automatů a průměrnou dobu trvání aukce.

Na základě těchto statistik vidíme, že vítěz použil na vybrání nejnovějšího iPhonu v průměru 115 BIDů! Tak na co ještě čekáte?

 

 

CZ3

U nás můžete vydražit nejen nejnovější smartphony, ale i například zboží z kategorie RTV. Sešla by se Vám třeba nová konzole s hrou? Zní zajímavě, co povíte? Normálně byste na takový předmět museli pořádně dlouho šetřit… Díky nám si své sny splníte rychleji!

Průměrná doba trvání aukce s konzolí Sony PlayStation 4 a hrou je více méně jedna hodina. Vítězové utratí na vyhrání předmětu v průměru 146 BIDů.

 

 

CZ4

 

Možná chcete poslouchat hudbu na nových sluchátkách od společnosti Marshall? Jejich tržní cena je více než 6 000 Kč! Na wellbid.com stačí zakoupít kolem 100 BIDů a mohou být Vaše.

 

 

 

Zkoumejte předchozí dražby, počítejte, vypracujte si taktiku a dražte! Pamatujte však, průběh každé aukce záleží od samotných účastníků. Někdy utratíte méně BIDů, jindy více. Jedno je však jisté… na Portálu wellbid.com i tak nakoupíte nejlevněji!

 

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *