Buď chytrý jako Emílie!

Tohle je Emílie. Emílie ví, co je opravdová zábava. Emílie hraje na aukcích a ví, jak je vyhrát a navyšovat tak stav svého účtu o další BIDy. Emílie tak získává produkty, které potřebuje a o kterých sní. Buď chytrý. Buď jako Emílie!

 

1

 

 

Když se nudím, dražím. Skvěle se při tom bavím. Tento večer padlo na 3 aukce: holicí strojek, iPhone a depilátor. Nastavila jsem 3 Automaty, čekám na výsledek. Dočkala jsem se! Holicí strojek je můj!

 

 

2

 

 

Začala jsem přemýšlet nad tím, co s ním udělám. Mohl by být skvělým dárkem pro přítele, ale už jeden má … Raději vydražit nejnovější iPhone … ❤ Jak to však udělat, když na účtu mám tak málo BIDů… 🙁

 

 

3

 

Aha… Wellbid přichází se skvělým řešením a to možností výměny výhry na BIDy! Jsem geniální! Vyměňuji holicí strojek a stav mého účtu je rychle dobyt prihadzovacími jednotkami. JJá se tK mohu okamžitě zapojit do hry!

 

 

4

 

 

Podařilo se! Za výměnu holicího strojku jsem dostala 3475 BIDů a hned jsem také začala dražit iPhone. To byla hra a ty emoce! Co z toho, že jsem měla spoustu protihráčů… já jsem zvítězila! Bravo já!

 

 

 

Na našem Portálu čekají na uživatele vždy jen ty nejlepší nabídky. Možnost výměny na BIDy je skvělou příležitostí, jak zvětšit stav účtu a zabojovat o nejnovější výrobky. Nyní můžete splnit své sny ještě rychleji!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *