„Přichází PC-Killer”!!!

Je na čase uvést do Vašeho života konzoli! Hrobník PC gamingu přichází a nechává za sebou jen vypálené grafické karty a tvrdé disky. Jste připraveni na Uncharted 4?

Konsensuální názor hráčů a kritiků říká jasno – je to největší technicko-grafický úspěch v historii interaktivní zábavy. Dostupný je výhradně pro PlayStation 4. Proto vyměňte vysloužilé křeslo na pohodlnou pohovku a pociťte esenci akční hry v té najčírejší podobě.

BOK_2016_05_004_okladka_pZměňte schéma, osvoboďte se z počítačového kruhu vzájemné adorace a ještě dnes zabojujte o svůj egzemplár hry Uncharted 4, is novou konzolí PlayStation 4. Využijte svůj spolehlivý počítač na poslední, ale nejdůležitější misi v jeho kariéře: vyhrajte s jeho pomocí aukci na wellbid.com. Pak mu dovolte důstojně odejít, ať nečeká na Half-Life 3.;) Uncharted je tu Vládne a čeká na Vás!

Chcete zapůsobit na svou dívku? Ukažte jí vaši novou konzoli. Pochlubte se jí, že jste hru nekoupili, nevzali jste si ji na splátky ani jste ji nedostali od rodičů. Získali jste ji speciálně pro ni, levnějí o 99%, na nejlepším aukčním Portálu na světě. Za ušetřené peníze jí pořiďte kytici květin a dívejte se, jak se mění Váš život.

Nevíte ještě, co je to Uncharted? Představte si nejlepší film o Indiána Jonesovi, který byl zaměněn na akční hru představenou z perspektivy třetí osoby. Přidejte k tomu střílení jako v GTA V, lepší hlavolamy než v Tomb Raider, skrádaní se jako v Batmanovi, boj na pěsti, extremální jízdu jeepem a nelineární poznávání herního světa. Je Vám to málo? Nebojte se, čeká na Vás ještě mnoho překvapení (naštěstí, s výjimkou zelených mužů a prérijních psů).

Probuďte se. PC gaming is dead. Cinema is dead.

Je to čas interaktivní zábavy nové generace. Přidejte se k nám. Hra Uncharted 4 is konzolí PlayStation 4 je již dostupná na Portálu wellbid.com.

 

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *