Konzole Xbox One za 87,45 Kč!

Chcete si udělat pánskou jízdu s fotbalem a hrami? Konzole Xbox One i s hrou FIFA 16 Vám zajistí skvělou zábavu! S ní se budete cítit jako světoznámé hráče – Messi, Ronaldo, Lewandowski či Neymar! Kým chcete být?

Čekáte s koupí vysněné konzole až bude v akci? Nečekejte! Kupte si BIDy, vyhrajte aukce a těšte se z výhry již dnes. Vezměte si příklad z uživatele „awprilek“, který právě zaplatil za novou Xbox One pouze … 87,45 Kč! Jak je to možné? Chcete vědět, jak bojují nejlepší? Bylo to tak. Na bitevním poli zůstaly už jen dva odvážlivci. Uživateli „pidhna00“ se na Automatu skončily příhozy. „Pablog65“ odvážné přihazoval ručně. Žádný z nich netušil, že „awprilek“ čeká se svým Smartem, až se ti dva vymlátí navzájem. Když se Automat zastavil a ruční příhoz se neuskutečnil, na řadu přišel Smart Automat. Tímto vychytralým trikem zmiaždil „awprilek“ ostatní „bidobojovníky“. 🙂 Xbox je již jeho – a co Vy? Stačí Vám odvahy na to, abyste zabojovali o tu svou?

CZ1

Konzole Xbox One je multimediální centrum zábavy, pomocí kterého můžete povídat s přáteli přes Skype, můžete se dívat na tv či zapnout hlasem oblíbený film. Nyní můžete hrát hry nejen na konzole, ale také na počítači či tabletu s operačním systémem Windows 10! Buďte ve stálém kontaktu s uživateli Xbox Live. Hrajte v multiplayeru mezi různými zařízeními a zápěstí se známými o titul nejlepšího hráče.

Na našem Portálu najdete nejnovější konzole s hrami přímo po premiéře! K čemu utrácet velké sumy peněz, když můžete kupovat za pár korun?

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *