Buď chytrý jako Péťa!

Tohle je Péťa. Péťa ví, jak dražit. Péťa aukce vyhrává a s lehkostí zvětšuje zůstatek na svém účtu. Péťa zbožňuje hru na wellbid.com. Buď chytrý. Buď jako Péťa!

 

1

 

Na wellbid.com mám už docela slušnou stáž. Volný čas trávím většinou na aukcích. Známí mě pořád prosí, abych jim prozradil způsob na dodatečné BIDy. Psaní příspěvků na blog, účast v soutěžích či výměna vyhraného zboží na BIDy přece nejsou jediným způsobem na zvětšení stavu na našem účtu.

 

 

2wb

 

Ten den jsem narazil na aukci s počítačem Steam Machine. Akorát jsem měl volnou chvíli, tak jsem ji začal sledovat. Ruční příhozy, Automaty… Řekl jsem si: „Zkusím to a přihodím několikrát ručně“. Chvilku později odešli z bitevního pole další hráči. Uff! Zapnul jsem Smart Automat. Jak se ukázalo, moje taktika fungovala!

 

 

3

 

Vyhrál jsem počítač! Huuuurááá! Já jsem ale Pán! Jenže počet BIDů na mém účtu se drasticky snížil. Nechtěl jsem můj skvělý nový počítač měnit na BIDy. Hledal jsem jiný způsob, jak si dobít účet… No a našel jsem! Vždyť mohu přidat komentář k vyhrané aukci.

 

 

4

 

 

Důkladně jsem si přečetl Podmínky a jakmile mi byl předmět doručen, přihlásil jsem se a nechal jsem komentář pod fotkou. Už na druhý den byl můj účet navýšen o 200 BIDů!

 

 

 

Nabízíme Vám mnoho možností na získání bidů zdarma. Ukažte nám, jak se těšíte z výhry a získejte BIDy jako dárek. Pak se můžete známým pochlubit, že Vaše fotografie byla publikována na naší stránce!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *