Televize za 123,40 Kč!

Po těžkém procovním dni se vracíte domů, sedáte si na pohovku s nadějí, že si konečně odpočinete, když v tom… Váši televizi odzvonilo. Už jen pomyšlení na to, kolik bude stát nová, Vám náladu ještě zhorší. Na pomoc přichází wellbid.com. Kupte si BIDy, zúčastněte se aukce a vyhrajte televizi Sony Bravia W705C 48 „za několik desítek korun!

Na našich aukcích je možné všechno. Chcete být mezi vítězi? Vezměte si příklad z uživatele „sizahado39“, který získal televizi v hodnotě 23 012,00 Kč s nákladem pouze 594 BIDů. Ano, to se fakt stalo! Na začátku dražby bylo pouze několik účastníků. Všichni ale vědí, že předměty z této kategorie jsou velmi populární. Už po chvíli se tu všichni sešli. „sizahado39“ to předvídal a nastavil Automat. Aby protihráče oklamal, často měnil nastavení. V posledních sekundách dražby už dražil pouze s uživatelem isras29 „. Náhle, konec! Nápis „Ukončena“! Proč „isras29“ rezignoval z další hry? Neměl dostatek BIDů nebo si nevšiml, že se mu skončily příhozy nastaveny na Automatu? „sizahado39“ se tím vůbec netrápil! To on získal televizi za 123,40 Kč!

CZ1

Televize Sony Bravia W705C umožňuje intuitivní využívání aplikací či her. Skvělý obraz Full HD bude zdrojem nových vizuálních zážitků. Televize je přizpůsoben na spolupráci až s 10ti zařízeními. Díky funkci ClearAudio+ je zvuk z televizi neuvěřitelně realistický. Hudba, dialog a speciální efekty jsou čisté a důkladněji, bez ohledu na zdroj nahrávky. Sony Bravia je také digitální vypalovačkou, která umožňuje zápis programů na připojený vnější pevný USB disk.

Nepřemýšlejte nad přistoupením do aukce příliš dlouho, ale zapojte se hned teď. Každý by chtěl vydražit televizi za pár korun! A Vy?

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *