6 důvodů, proč se vyplatí dražit pomocí Automatu

Sledujete již některou aukci v pořadí a stále přemýšlíte, zda máte nastavit Automat. Nebylo by lépe kontrolovat příhozy samému? Možná ano, ale proč? Zkuste jedenkrát nastavit Automat a určitě se Vám to zalíbí. Pokud ještě váháte, tady je šest situací, kdy se Vám Automat určitě bude hodit.

1. Když nevíte, kdy začít přihazovat…

Tehdy je nejlepší nastavit Smart Automat – začne přihazovat až tehdy, když na aukci ostatní už pouze jeden účastník. * Je to ideální řešení pro ty, co chtějí protihráče překvapit  a zmást.

2. Když dražíte najednou na několika aukcích…

Našli jste několik zajímavých aukcí a nechce si je nechat ujít? Nastavte Automat! Budete mít jistotu, že na každé z nich přihodíte ve správnou chvíli .

BOK_2016_06_003_MF_p3. Když se aukce začíná v noci…

Chcete získat předmět za akční cenu, ale nemáte dost sil na další neprespanú noc? Automat bude přihazovat za Vás a Vy se ráno vzbudíte vyspalí a připraveni na další den. K tomu, možná, i s výhrou na účtu!

4. Když jste v práci, ve škole nebo nakupujete…

Automat také můžete nastavit na svém smartphonu – ať jste kdekoliv! A když si najdete volnou chvilku, můžete změnit Nastaveni Automatu nebo začít přihazovat ručně.

5. Chcete-li vyděsit protihráče…

Pokud budete často měnit nastavení Automatu, můžete tak zmýlit protihráče. Určitě budou přemýšlet nad tím, jestli se Vám např. nekončí BIDy nebo zda jste si akorát dobili účet.

6. Protože Automat nezapomene nikdy přihodit…

Pokud právě musíte někam nutně odejít nebo něco udělat, Automat dohlédne na aukci za Vás. Klidně se věnujte svým povinnostem a za ten čas bude Automat přihazovat za Vás.

Jak si můžete všimnout, Automat má spoustu dobrých stránek a je možné využít jej v každé situaci. Pokud tedy příště uvidíte na aukci Automaty, nelekejte se. Bojujte s nimi!

* Pamatujte, po zapnutí se Smart Automat mění na běžný Automat. Bližší informace naleznete ZDE.

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *