HTC One M9 za 36,95 Kč!

HTC má už dlouhá léta velký vliv na rozvoj smartphonů. Tajwanci uvedli na trh mnoho inovativních výrobků, mezi jiným i One M9. Pevně věříme, že splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Zapojte se do aukce a získejte ho za pár babek!

Někteří z Vás mnohdy tvrdí, že na aukcích wellbid.com se dá vyhrát pouze s nastavením Automatu. V dnešním příspěvku toto tvrzení vyvrátíme! Samozřejmě, Automat je velmi užitečným nástrojem – bude dražit za Vás, pokud zrovna nemáte čas sedět před počítačem. Nicméně, to ruční přihazování přináší nejvíce vzrušení. No a ta radost z výhry! Uživatel maram4 už poznal chuť takového vítězství. maram4 a drei přihazovali v posledních sekundách ručně. Bohužel, drei nestihl navýšit cenu nebo prostě rezignoval z dalšího přihazování a tak ručním příhozem zvítězil maram4! Smartphone v hodnotě 26 580 Kč byl vydražen za pouhých 36,95 Kč!

CZ

Operační systém nejvyšší kvality, jedinečný design, nejlépe personalizovaný smartphone. Tak se dá ve zkratce představit HTC One M9. Zabudovaný fotoaparát pořídí fotografie a videa ve skvělé kvalitě. Módy HTC BoomSound a Dolby Audio zajistí skvělý zvuk a to i v případě takového zdroje jako YouTube. Smartphon je vybaven HTC BlinkFeed, jenž nabízí nejzajímavější místa ve vašem okolí. Díky tomu rychle najdete restaurace či turistické atrakce.

Bavte se na aukcích a vyhrajte předměty jen za pár babek. Ať je hra plná emocí!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *