MacBook Air 11″ za 26,40 Kč!

Často cestujete a potřebujete mít počítač s velkou pamětí? Máme pro Vás řešení. MacBook Air 11″ je tak praktický, že se bez problému vejde do tašky či aktovky. Konec se zvedáním těžkých zavazadel. Tento počítač váží necelý kilogram!

Ano, jsme si vědomi, že tento počítač stojí 35 340 Kč. Víme, že to není malá částka. Víme ale i to, že na našem Portálu jej můžete získat již za pár korun! Stačí si koupit BIDy, naplánovat strategii a zapojit se do zábavy. Takovým způsobem vyhrál svůj MacBook Air 11″ i uživatel „jepledo“ a to za pouhých 26,40 Kč! Když na aukci zůstalo už jen několik účastníků, zapojil svůj Automat a po 12 využitých příhozech se rozhodl změnit nastavení. Počet příhozů mohl zvýšit nebo znížit. Stopky odpočítávaly další sekundy – 5 … 4 … 3 … 2 … 1 … Ukončena! „jepledo“ ušetřil 35 274,60 Kč a na aukci MacBook minul 39 BIDů !!!

CZ

MacBook Air plně využívá pokrokový procesor Intel Core i5 páté generace.Táto dokonale vyladěná architektura poskytuje mnohem vyšší výkon, ale při výrazně nižší spotřebě. Má tedy dostatek energie na celý pracovní den. Model 11palců má neuvěřitelně dlouhou výdrž na baterii až 9 hodin. Můžete tedy celý den svobodně surfovat po internetu a koukat filmy. I když je MacBook Air neuvěřitelně malých rozměrů a velmi lehký, je vybaven klávesnicí normálních rozměrů, na níž se píše pohodlně a bez problémů. Klávesnice je k tomu podsvícená a tak můžete psát i při slabém světle. Zabudovaný senzor osvětlení reaguje na okolí a automaticky reguluje jasnost obrazů a podsvícení displeje či klávesnice.

Nečekejte! Kupte si BIDy a dražte značkové výrobky, jenž mohou být vaše jen za pár korun.

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *