7 pravidel nováčka

Jak vyhrát aukci? Kolik hráčů, tolik strategií. Můžeme ale klidně říci, že klíčem k úspěchu jsou znalosti ohledně fungování Portálu, trpělivost a důslednost. Právě s myslí na nové hráče jsme připravili sedm nejdůležitějších pravidel.

1. Seznámení s pravidly
BOK_2016_07_006_MF_pPravidla aukce jsou důkladně popsány v Obchodních podmínkách Portálu. Nicméně, nejčastěji kladené otázky spolu s odpověďmi najdeš v záložce FAQ. Nahlédni také do „Nápovědy“ a na blog. Tak získané vědomosti jistě přinesou ovoce již na první dražbě.

2. Dobi si kredit
Před tím, než se zapojíš do dražby, zkontroluj, zda máš postačujúci množství BIDů. Nečekej s dobitím kreditu na poslední chvíli. Platby jsou obsluhovány nezávislými operátory a může se stát, že potvrzení transakce bude trvat délé než obvykle.

3. Buď si vědom svých sil
Na Portálu můžeš získat fantastické předměty za pár korun, ale  to vyžaduje trochu praktiky. Nezapájaj se do dražeb s drahými předměty hned na začátku – tyto aukce lákají zkušené hráče se kterými budeš mít malou šanci na úspěch. Zkus své síly například v aukci o nákupní poukázku či Balík BIDů. Menší konkurence znamená lehčí výhra.

3. Sleduj a uč se
Důsledná observace je skvělým způsobem na poznání tajů efektivního dražení. Sleduj, co dělají jiní uživatelé a vyvoď důsledky. Přihazovat ručně nebo Automatem? Dlouho a trpělivě nebo od času do času, ale za to nepředvídaně? Z cizích úspěchů a proher se dá hodně naučit.

5. Studuj statistiky
Záložka „Statistiky“ se nachází na každé stránce s detaily aukce. Dozvíš se z ní, kolik BIDů vítězové utratili a jak dlouho daná aukce  trvala. Díky těmto informacím snadněji vypracuješ svou účinnou strategii.

6. Vyhrávej a vyměňuj
Draž předměty, které jsou dostupné na aukcích již delší dobu, např. dárkové poukázky či parfémy. Možná je v danou chvíli nepotřebuješ, ale můžeš je vyměnit na BIDy. Takovým způsobem zvýšíš stav svého účtu!

7. Buď aktivní
Chceš získat ještě více BIDů? Nezapomeň napsat své komentáře k vyhraným aukcím. Povzbuzujeme také k psaní příspěvků na blog a na účast v soutěžích na Facebooku.
 
Věříme, že tyto rady ti budou nápomocné. Přejeme hodně štěstí v dražení!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *