Smartwatch za 0,95 Kč!

Mnozí z nás už mají smartwatch, ale co myslíte? Je dobré kombinovat ho s tréninkovými hodinkami? Odpověď zní: Ano! Společnost Garmin uvedla na trh inteligentní hodinky vívoactive, které jsou ideální pro fyzicky aktivní osoby a současně jsou elegantní a užitečné. Sportujete? Tyto hodinky jsou pro Vás !

Jak je získat? Je to jednoduché. Nemusíte na ně utrácet majetek. Víme, že toto sportovní zařízení není levné, ale přicházíme s pomocí. Kupte si BIDy a zapojte se do hry. cojotus41 na své vítězství dlouho nečekal. Automatem provedl pouze 9 příhozů a vyhrál smartwatch za 0,95 Kč! Měl štěstí, protože měl pouze jednoho protihráče. Bohužel, charon nestihl navýšit nabídku spoluhráče. Nebo chtěl v tu chvíli zapojit Automat? Pokud by se tak stalo, boj by byl tvrdý. Nicméně to právě cojotus41 zvítězil a ušetřil na inteligentních hodinkách až 10 415 Kč!
 
CZ

Garmin vívoactive jsou inteligentními hodinkami pro lidi s aktivním životním stylem. Jsou neobvykle lehké a tenké a jsou vhodné na denní nošení, což usnadňuje udržet zdravou rovnováhu mezi prací a osobním životem. O nabíjení zařízení se nemusíte bát – v režimu hodinky/sledování aktivity vydrží hodinky až 3 týdny. Zabudované sportovní aplikace společnosti Garmin umožní získat virtuální odznačení pro dodatečnou motivaci, zapojovat se do on-line výzev, spojit se a soutěžit se známými a rodinou, jao i  porovnat své výsledky kdekoli na světě.

Nevzdávejte se svých snů. Vyhrajte předměty za pár korun. Značkové výrobky již na Vás čekají.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *