Několik způsobů jak získat dodatečné BIDy

BIDů na účtu není nikdy dost. Není žádným tajemstvím, čím více jich máte, tím snazší bude získat cílový předmět. Chcete vědět, jak zvětšit své šance a to s malým nákladem sil a prostředků? Dnes Vám představíme několik ověřených způsobů.

BOK_2016_08_001_MF_pV dražbě je každý BID je na váhu zlata. Vždyť od vítězství Vás může dělit pouze jedno přihození… Samozřejmě, máte ještě možnost dokoupit si balík z Nasko Ceníku. Ne každý však ví, že jsou i takové způsoby, které umožní zlepšit stav Vašeho účtu prakticky zdarma? Potřebujete pouze trochu prohnanosti a trpělivosti – no a samozřejmě trochu práce. Získat však můžete velmi mnoho.

Vystavte komentář
Co je lepšího než samotná výhra? Vyhraná aukce a 200 BIDů! Udělejte si snímku s předmětem vyhraným na naši aukci a přidejte několik slov jako komentář. Podělte se svými pocity a my Vám pošleme BIDy. 😉

Vyměňte výhru
Věděli jste, že každý vyhraný předmět můžete vyměnit na BIDy? Začněte platit za aukci a zobrazí se nabídka připravená speciálně pro Vás. Výměnu není možné odvrátit, proto si své dobře promyslete, zda nabídku přijmete! Po jejím potvrzení se BIDy automaticky připsány na Vašem účtu.

Zapojte se do soutěže
BIDy můžete také vyhrát v soutěžích. Pravidelně navštěvujte naši stránku na Facebooku. Zveřejňujeme tam informace o plánovaných a probíhajících aktivitách. Napište správnou odpověď na otázku nebo vyplňte soutěžní úkol a cena může být Vaše!

Staňte sa blogerem
Rádi píšete své myšlenky na papír? Napište na náš blog zajímavý článek. Reportáž ze vzrušující aukce, popis zajímavé strategie nebo recenze vyhraného produktu? Necháme se překvapit! Za každý přijatý článek dostanete kód na dobití účtu. Nejlepší články získávají i 500 BIDů!

Hrajte o BIDy
Nezapomínejte! Na našich aukcích můžete vydražiť balíky 100 a 500 BIDů za několik korun. Je-li hru správně rozehráte, malý vklad se Vám vrátí několikanásobně.

 

Na závěr můžeme konstatovat, vyšší aktivita přináší větší zisky. Možností je mnoho. Pochlubte se svými dovednostmi, komentujte vítězné aukce, zapojte se do soutěží, vyměňujte a vyhrávejte. Dodatečné BIDy jsou na dosah ruky. Zveme Vás do společné hry!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *