Návrat do školy s wellbid.com!

Prázdniny už pomalu končí. Potřebujete pomoci s přípravou do nového školního roku? Vše nutné pro školáky z každé věkové kategorie pořídite na Portálu wellbid.com. Značkové zboží za fantastické ceny již čeká!

BLOG_Back_to_school_2016_MFV příštích čtyřech týdnech Vám dokážeme, že školní pomůcky vůbec nemusí stát většinu domácího rozpočtu. Od 16. srpna do 12. září najdete v speciálně připravené kategorii BACK TO SCHOOL široký výběr výrobků pro studenty, co zanedlouho začnou nový školní rok.

Dobré plánování času není snadné – pomůže v tom ale smartphone nebo inteligentní hodinky. Na zbrusu novém tabletu se povinné knihy budou číst mnohem příjemněji. Po škole si třeba odpočinout 🙂 a co zajistí lepší zábavu než hra na konzoli PlayStation 4 nebo Xbox One S, napojené na digitální projektor? Na našich aukcích lze koupit tyto i jiné předměty až o 95% levněji!

To ale ještě není všechno! Abychom Vám trochu ulehčili ulovení cenových příležitostí, připravili jsme pro Vás speciální akční nabídku na balíky BIDů. Každých 24 hodin, po celou dobu trvání aukce BACK TO SCHOOL, budete mít možnost koupit balík 200 BIDů za poloviční cenu!

Proč utrácet velké sumy pokud nemusíte? Přihlaste se na wellbid.com a kupujte dárky pro školáky u nás!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *