Už jsou tu – iPhone 7 a iPhone 7 Plus!

Je 1000 BIDů málo nebo hodně? Jedni řeknou, že hodně. Jiní zase, až příliš mnoho. Pokud se na to ale podíváme tak, že za tu částku můžete mít nejnovější iPhone 7, už to není tak mnoho, co povíte?

Pouhých 1000 BIDů – to je průměrný počet, který utratí vítězi na aukcích s nejnovějším smartphonem od Apple. iPhone 7 a iPhone 7 Plus jsou na aukcích Wellbid dostupné již několik dní. Můžete tak proskpoumat dostupné statistiky, díky čemuž připravíte ještě lepší strategii na získání nového iPhonu. Ne za tučné stovky, ale jenom za pár korun!

cz

iPhone 7 je díky propracovanému obalu konečně vodotěsný a prachotěsný. Byl také vybaven zcela novým fotoaparátem. Lépe řečeno, systém dvou kamer byl integrován, což umožňuje pořizovat lepší snímky z větší vzdálenosti. K tomu portréty budou vypadat jako by byly dělány zrcadlovkou a ne smartphonem.

Téměř všechno, co děláte na mobilu, se odehrává na displeji. To tu si prohlížíte fotky, čtete zprávy a děláte mnoho jiných věcí. Proto jistě oceníte skvělý Retina HD displej a ještě lepší možnosti technologie 3D Touch.

Další novinkou iPhonu 7 je zabudovaný stereofonní audio systém, který zajistí nezapomenutelné zážitky. Díky sluchátkam AirPods, které budou zanedlouho přístupné, budete moci poslouchat oblíbené písničky bez zbytečných kabelů a to na všech zařízeních Apple.

Povedlo se Vám již vydražit smartphone na wellbid.com? Byl to iPhone nebo značka telefonu není pro Vás důležitá? Jako vždy, čekáme na vaše komentáře pod příspěvkem.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *