Poslužný Automat

Aukce na wellbid.com trvají, dokud se najdou ochotni přihazovat. Někdy je to několik hodin, jindy zase několik minut. Každé přihození může být tím posledním. Jak udělat, aby ten poslední příhoz byl právě váš? Pomůže Vám v tom Automat!

Jak funguje Automat?

Automat za Vás draží. Provede tolik příhozů, na kolik byl zaprogramovaný (samozřejmě pokud máte na účtu vystačujúci počet BIDů). Když se stopky na aukci blíží k nule, není již možné dražit ručně. Právě tehdy se do hry zapojují Automaty.

Rada: Nastavení Automatu možná výhru negarantuje, ale značně zvyšuje Vaše šance.

Co v případě, když Automaty nastavili i jiní?

Pokud je na téže aukci aktivních více Automatů, draží v takovém pořadí, v jakém byly nastaveny. Poslední příhoz v každém kole provádí Automat, který byla nastaven (nebo změněn) jako poslední.

Rada: Nastavení Automatu lze změnit v libovolné chvíli. Zvyšte nebo snižte počet nastavených příhozů a „umístěte“ se na začátku seznamu.

Jak funguje Smart Automat?

Smart Automat je zdokonalenou verzí Automtu. Nezapojí se do aukce hned po nastavení. Čeká, až na aukci ostatně pouze jeden účastník. Právě tato osoba by akorát Aukci vyhrála, pokud byste tu nebyli… Vy a váš Smart Automat.

Rada: Předtím, než Smart Automat vykoná příhoz poprvé, můžete změnit jeho nastavení nebo jej úplně vypnout. (V takovém případě nebude třeba platit poplatek).

Co v případě, když Smart Automaty nastavili i jiní?

Všechny aktivní Smart Automaty se zapínají ve chvíli, kdy na aukci zůstane už jen jedna osoba a budou přihazovat v pořadí, v jakém byly nastaveny. Další Smart Automat, nastavený mezitím, bude čekat, až na aukci opět zůstane pouze jeden účastník.

Rada: Smart Automat je skvělým pomocníkem. Pamatujte ale, je dostupný pro všechny. Důkladně sledujte průběh aukce – pouze tak si vypracujete nejlepší strategii.

 

Jak dražit pomocí Automatu Vy? Používáte častěji obyčejný Automat nebo Smart Automat? Možná je vaše oblíbená kombinace ruční přihazování a Automat? Která možnost je podle Vás nejlepší? Čekáme na vaše komentáře!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *