Jak dražit s malým počtem BIDů?

Dražení s velkým obnosem BIDů není žádnou vědou. Co však dělat, když Vám na účtu zbylo málo BIDů? Portál Vám dává mnoho možností! Abyste vyhrávali hodně za málo, stačí důkladné sledování, trpělivost a dobrá strategie. 🙂

Prvním krokem je analýza ukončených aukcí. V sekci „Statistiky“ je uveden počet BIDů, které vítěz aukce minul na dané aukci. Vyplatí se sledovat také jiné uživatele – můžete totiž zjistit, že na aukcích přihazují a vyhrávají opravdoví mistři! Jsou mezi nimi ti, kterým se podařilo vyhrát s použitím pouze několika BIDů!

Pokud máte málo BIDů, zkuste přihazovat ručně a ne pomocí Automatu. Tímto způsobem budete mít větší kontrolu nad použitými BIDami. Pamatujte ale vybírání nejlepší chvíli na příhoz. Vybírejte takové aukce, na nichž je méně uživatelů. Nezapomínejte taky na to, že mohou být nastaveny Smart Automaty, které se zapnou až tehdy, když na aukci draží už jen jedna osoba. Proto jsou sledování a trpělivost velmi důležité.

BLOG_2015_06_002_MF_t32_pNedražte bez přípravy na několika aukcích najednou. Soustřeďte se na jednu aukci a vypracujte si nejlepší taktiku. Zapojte se do souboje například tehdy, když jiní draží už moc dlouho. Možná jim zůstalo už jen několik BIDů a tehdy se už snadno stanete vítězem.

Dobrý nápadem může být dražení předmětů, které jsou dostupné na aukcích již delší dobu, jako například nákupní poukázky, parfémy, Lego stavebnice nebo pendrive’y. Pokud například daný předmět akorát nepotřebujete, můžete své výhry vyměnit na BIDy! Vyplatí se také zůčastit aukcích s balíky BIDů, jenž můžete vyhrát jednou denně. Je to dobrý způsob na zvýšení stavu účtu.

Můžete si být jisti, dražení s malým počtem BIDů přináší každému plno emocí. Pamatujte však, že vždy se může připlést do cesty vytrvalý protihráč a tehdy je lepší mít na účtu více BIDů. Nezapomínejte také o skvělých akciových nabídkách, které najdete v Ceníku!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *