Jak dražit efektivně?

Jak vyhrát aukci co nejrychleji a s co nejnižším vkladem BIDů? Tuto otázku si klade asi každý, kdo se na wellbid.com registruje. No řekněme si to na rovinu – dražících je mnoho a vítěz může být pouze jeden. Tak jako dražit nejefektivněji ?

Jak vyhrát první aukci?
Především – pokud chcete vyhrát, musíte přihazovat. To je zřejmé, ale nejprve několik týdnů sledujte jiné u dražení. Pak si v rámci svých finančních možností kupte balík BIDů. Na začátek Vám doporučujeme vybrat předmět z kategorie Skvělé příležitosti. Určitě zde najdete něco pro sebe a přesvědčíte se, jaké je to dražit. Emoce zaručené.

Jak naplniť své sny s wellbid.com?
tydzien_45_mSníte o velké televizi 4K, nejnovějším smartphonu či zajímavé hračce pro dítě? Předtím, než začnete dražit opravdu cenné věci – dobře se připravte. Vypracujte si strategii a promyslete si, zda je lepší dražit v noci nebo v práci? Budete dražit ručně nebo využijete Automat. Rozhodněte, kolik BIDů chcete na aukci utratit a kupte si dražící jednotky. Nenechávejte taková rozhodnutí na poslední chvíli. Může se Vám to vymstít!

Vyhráli jste aukci? Blahopřejeme!
Všechny návody týkající se plateb a zásilky zboží obdržíte na emailovou adresu svého profilu. Bude-li potřebovat s něčím pomoci, tam se také můžete se na nás vždy obrátit.
Ovšem pozor, máme pro Vás lukrativní nabídku! Každý vyhraný předmět můžete vyměnit za BIDy. Promyslete si to, možná se Vám vyplatí tuto možnost využít…

Nevyhráli jste? Kup Teď!
Je-li jste pro tentokrát nevyhrali, nic to. Můžete přece ještě využít možnosti Kup Teď. Na výběr máte dvě možnosti: můžete obnížiť nákupní cenu nebo získat zpět BIDy utracené na aukci. Skvělá možnost, že?

Na konec – cenná nápověda!
Dražení je skvělou zábavou, ale BIDy kupujete opravdové peníze. Proto se nevrhejte do hluboké vody hned na začátku. Před tím, než začnete dražit, přečtěte si Obchodní podmínky a seznamte se s pravidly na dražbě. Přečtěte si také nejčastěji kladené otázky – dozvíte se tam spousta zajímavých informací.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *