BIDy lze získat zpět

Na začátek nejdůležitější informace: to, kolik BIDů chcete do aukce investovat si promyslete ještě před přistoupením do aukce. Připravte si dobrý plán, proanalyzujte statistiky a dobijte si svůj účet vhodným počtem BIDů. Teprve tehdy začněte hledat aukce, do kterých se budete chtít zapojit.

Jakmile začnete dražit, řiďte se jednoduchým pravidlem: utrácejte BIDy s hlavou – takové množství, jaké jste si vydělili před přistoupením do hry. Pravidelně kontrolujte stav svého účtu. Pamatujte: to, že utratíte na dané aukci hodně BIDů Vám ještě nedává záruku vítězství. Aukci vyhraje ne ten, co minul nejvíce BIDů, ale ten, kdo bude nejlepší a přihodí jako poslední!

Pokud se Vám tentokrát nepodařilo aukci vyhrát nebo jste se nechali unést a utratili jste více než jste chtěli – nic není ztraceno.

t46_pPředstavte si takovou situaci: koupili jste si balíček 1000 BIDů a vše jste utratili na aukci s parfémem. Na výběr máte nyní tři možnonosti:
Možnost č. 1: smíříte se se ztrátou 1000 BIDů a příště si připravíte lepší strategii,
Možnost č. 2: koupíte si parfém za obchodní cenu a všech 1000 BIDů se vrátí zpět na Váš účet.
Možnost č. 3: snížíte cenu o hodnotu 1000 BIDů a parfém koupíte za výhodnou cenu i přesto, že jste aukci nevyhráli.

Možnost 2 a 3 je možné využít v nabídce „Kup Teď“, díky čemuž dostanete zpět vratné BIDy, jenž jste utratili na aukci a můžete dražit dál bez obav! Bližší informace ohledně „Kup Teď“ naleznete ZDE.

Samozřejmě, přejeme vám, abyste vyhrávali aukce co nejčastěji a to jen za pár korun či dokonce za pár haléřů. Není přece nic příjemnějšího než být mezi šťastnými vítězi wellbid.com, kteří nakupují levnějí i o 99% než v obchodě!

Author: julia

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *