Go Pro Hero5 Session a 4K revoluce

Spolu s vlajkovou lodí Hero5 Black, Go Pro představil další zajímavý produkt. GoPro Hero5 Session je nejmenší sportovní fotoaparát nabízen výrobcem. Přestože šestiúhelníkové pouzdro je o 4 cm kratší, uprostřed najdete velkou sílu! Novinkou tohoto modelu je plněhodnotným formát záznamu Ultra HD 4K.

GoPro Hero5 Session můžete bez obav ponořit do hloubky 10 m. Kamera také reaguje na hlas – ovládání pomocí pokynů. Snímač s velikostí 10 Mpx garantuje nejen krásné snímky, ale umožňuje také vyfotografovat více detailů. Digital Image Stabilization účinně zniveluje vibrace, čímž zajistí stabilní a na pohled příjemný materiál. Kvalita zvuku se zlepšila také – stereo záznam zvuku s redukcí šumu a zvuku větru. Není důležité, zda nahráváte na motorce, na kole, v autě či kdekoliv jinde, GoPro Hero5 Session pořídí Vaše vzpomínky výjimečným způsobem!

bok_2016_11_007-mfCo je to 4K technologie? 4K – tedy 4 tisíce – to znamená, že horizontální rozlišení obrazu je téměř 4000 bodů. 4K obrazovky mají tedy čtyřikrát více bodů než aktuální Full HD – osm milionů namísto dvou. Více bodů znamená lepší kvalitu obrazu a větší detail. Pro uživatele to znamená, že v obývacím pokoji si nyní můžete postavit ještě větší televizor a změnit tak místnost na opravdové kino!

Televízory 4K Ultra HD nabízejí nejvyšší možné rozlišení v domácích spotřebičích. Na televizní programy v 4K formátu sice ještě musíme počkat, no na trhu je již dostupné velké množství UHD Blu-ray cédéček. Rozrůstá se také nabídka dodavatelů služeb typu „on demand“.

Nedávno také byla představena konzola Sony PlayStation 4 Pro – vylepšená verze PS4 je přizpůsobena na podporu 4K technologií. Hry v kvalitě 4K nabízejí bezkonkurenční přesnost a vynikající vizuální jasnost i těch nejmenších detailů. Vaše dobrodružství bude nyní ještě realističtější a plné života!

Jste připraveni na 4K? Viz naše aukce, protože na wellbid.com najdete mnoho zboží v nejlepší technologii – a to jen za pár babek!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *