Robotický vysavač za 142,05 Kč!

Další pracovní den konečně skončil. Lehkým krokem kráčíš radostně domů a přemýšlíš na tím, co tě doma čeká… Úklid?! Ne, tvůj den takhle skončit neměl… Je nejvyšší čas pořídit si robot, který pomůže v domácích pracích.

Ne, není to science fiction. Na cibernetických služebníky, co budou připraveni splnit každé naše přání si ještě budeme muset počkat, ale robot na základní domácí práce je možné pořídit už teď! Robotický vysavač Samsung Powerboat VR9000 je pomocník, na který se dá spolehnout. Neunaví se, nenaříká a co je nejdůležitější, nevymete smetí pod koberec. 😉 Od ideálu jej dělí pouze cena: „pouhých“ 21 540 Kč. Naštěstí na wellbid.com se nepočítají velké kapsy a důležitější jsou trpělivost a umění vystihnout správný okamžik. Dokázal to uživatel tzuwtem, kterému se podařilo získat powerBOTa VR9000 za pouhých 142,05 Kč. Jak se mu to podařilo? Za prvé, vybral si akci, která trvala již několik hodin. Za druhé, využil Smart Automat, který za něj přihodil ve správnou chvíli. Za třetí, neobával se přerušit dražení, aby se mohl zapojit později. Vítěztví ho stálo 747 BIDů, ale ušetřilo mu to až 20 650,95 Kč!

CZ

Samsung powerBOT VR9000 je vysavač pro nejnáročnější. Motor typu Digital Inverter mu dává působivý sací výkon a široký kartáč zajišťuje důkladné čištění. Díky technologii Cyclone Force je filtr mnohem déle čistý. Je schopen snadno procházet různými povrchy – dokonce i na kobercích – a vyhne se velmi malým překážkám. V navigaci mu pomáhá až deset senzorů a digitální kamera. V případě potřeby je možné jej ovládat i pomocí ovladače.

Udržení čistoty v domácnosti ještě nikdy nebylo tak snadné a příjemné! Přijď na wellbid.com a pozvěte budoucnost pod svou střechu ještě dnes!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *