Nápady na dárky pod stromeček, díl č. 1

Jsou tu uživatelé, jenž nakoupili vánoční dárky několik týdnů před Vánocemi, no mnozí z nás teprve začínají hledat dárky pro své blízké. Neztrácejte čas ani nervy na stání v dlouhých frontách a raději se pojďte podívat, co jsme pro Vás připravili na wellbid.com tento rok .

bok_2016_12_001-tydzien-49_mPokud i nadále nevíte, co máte koupit své partnerce či partnerovi, doporučujeme inteligentní hodinky. Díky nim můžete přijmout hovor či přečíst SMS-ku i když zrovna nemáte mobil po ruce. Voděodolný kryt a funkce, jako například sensor tepu, krokoměr a GPS mají za to, že inteligentní hodinky se výborně hodí na dárek pro ty, kteří milují aktivní styl života.
Nabídku hodinek a dalších vychytávek pro smartphony najdete ZDE.

Těch, co milují hudbu a vše co je s ní spojené, určitě osloví přenosný reproduktor Bluetooth. Kvalita zvuku generovaná těmito malými zařízeními se liší čím dál tím méně od toho, co až dosud mohlo nabídnout pouze profesionální hudební vybavení. Dobrou volbou budou také bezdrátová sluchátka. Díky technologii Bluetooth, můžete nyní poslouchat svou oblíbenou hudbu všude!
Nabídku bezdrátových reproduktorů a domácí elektroniky najdete ZDE.

Konzola her je výborným dárkem nejen pro syna či dceru. V dnešních časech ji může využívat celá rodina. PlayStation 4 nebo Xbox One umožní mámě zacvičit si doma fitnes, tatínkovi zúčastnit se F1 bez opouštění obývacího pokoje a celé rodině zahrát si například bowling. Pokud máte 3D televizi nebo sadu PlayStation VR, můžete se najít v samém epicentrum akce!
Nabídku konzol a počítačového vybavení najdete ZDE.

Co jste letos koupili pod stromeček Vy? Znovu jste utratili na dárky celé své úspory? Zda kupujete na wellbid.com a ušetřili jste až do 95% než v obchodě? Čekáme na vaše komentáře pod příspěvkem.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *