Nápady na dárky pod stromeček, díl č. 2

V nákupních centrech vládne šílenství vánočních výprodejů. Nesnášíte davy a stání v dlouhých frontách? Pořiďte dárky pro rodinu a přátele na wellbid.com! Dnes Vám představíme druhou část našeho průvodce vánočními dárky.

Pro milovanou osobu bude luxusní parfém ideálním vánočním dárkem. Zaujívaným dárkem pro pár bude stejná vůně ve dvou verzích – pro ni a pro něj. V poslední době je také módní nechat pod stromečkem elektrické zubní kartáčky s násadkami pro celou rodinu.
Nabídku parfémů a zařízení pro osobní péči najdete ZDE.

bok_2016_12_003_mfSpolehlivým dárkem jsou i domácí spotřebiče. Manželce můžete koupit bezdrátový mixér nebo automatický vysavač. Manžel jistě ocení laserovou vodováhu nebo videokameru do auta. Chtěli byste se vrátit zpět do bezstarostných dětských let? Kupte si zařízení na výrobu cukrové vaty! Nebo si splňte další dětský sen a začněte jezdit do práce na elektrickém skatebordu! Všechny tyto předměty a mnoho dalších najdete pouze u nás a to jen za pár korun!
Nabídku domácích spotřebičů najdete ZDE.

Vánoce jsou především čas, na který se těší nejvíce děti. Dárek, kterému se potěší každé dítě je Lego stavebnice. Pro holčičky bude pěkným dárkem toaletní stolek se zrcadlem a pro chlapce autíčko na elektrický pohon. Starší děti jistě potěší fotoaparát ve speciální dětské verzi nebo smartwatch, který se bude podobat tomu, který má tati.
Nabídku Lego stavebnic a jiných hraček najdete ZDE.

Tyto Vánoce splňte sny svým blízkým spolu s wellbid.com! U nás najdete ty nejlepší dárky a koupíte je i o 95% levněji než v obchodě. Po ukončených nákupech se nezapomeňte pochlubit svým příběhem. Čekáme na vaše komentáře!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *