Zeptejte se Wellbid: Na poslední chvíli

Představujeme Vám nový cyklus příspěvků, kde Vám budeme odpovídat na trápící Vás otázky. Stalo se aukci něco, čemu jste nerozuměli? Máte problém s porozuměním některé z funkcí Portálu? „Nápověda“ Vám moc nepomohla? Dejte nám vědět! Vyřešíme pro Vás každou záhadu!

Přihodil jsem těsně před ukončením aukce. Proč nebyl můj příhoz uznán?
– cawefur41

Na portálech typu eBay nebo Aukro jsou poslední sekundy opravdovým soubojem o výhru. Mnozí účastníci dražeb zkoušejí vtisknout na poslední chvíli ten jeden, rozhodující příhoz – tak, aby už soupeři neměli šanci zareagovat. Každý, komu se kvůli aukčnímu „snajpeři“ vymklo vítězství z rukou, ví, jak může být tato iritující strategie hodně účinná.

BOK_2017_01_003_MF_pSamozřejmě, na portálech, o nichž je výše zmínka, je čas ukončení aukce předem stanovený. Wellbid však funguje podle jiných pravidel. Jsou podobné pravidlům vládnoucím v tradičním aukčním domě. Dražba končí až když už není nikdo jiný ochoten cenu navýšit. Každé navýšení ceny začíná další „kolo“, čímž dává jiným účastníkům několik sekund na opětovné navýšení ceny. Není důležité, zda přihodíte v 10. sekundě nebo sekundu před koncem. Výsledek bude stejný!

To ale není všechno. Poslední chvíle každého kola jsou vyhrazeny pro Automaty. Co to znamená? Cílem zabezpečení správné registrace automatických příhozů, systém blokuje v té době ruční přihazování. Jsou to sice jen setiny sekundy, avšak kliknutí na tlačítko „Přihoď“, ve chvíli ukázání se nuly na stopkách, nemusí přinést očekávaný výsledek. Nezapomínejte na to a vyhnete se nepříjemným překvapením!

Jak vidíte, dražení „na poslední chvíli“ nepřináší žádné výhody. Ba, je se s tím jisté riziko. Závěr je stejný: nepokoušejte osud. Na wellbid.com je strategie důležitější více než reflex!
 


 

Máte na nás otázky ohledně fungování Portálu? Napište je do komentáře pod příspěvkem nebo je pošlete pomocí kontaktního formuláře a ve věci zprávy napište „Zeptejte se wellbid.com“. Jsme Vám k dispozici.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *