Kdy dražit?

Velice často se nás ptáte, kdy je nejlepší čas na dražení? Odpověď se zdá být zřejmá: nejlepší dražit tehdy, když se jiní neúčastní. V praxi je však tato záležitost mnohem složitější. Proč? Rádi Vám to vysvětlíme.

Zastavme se na chvíli a popřemýšlejte.Kdy se nejčastěji účastníte našich akcí? Wellbid.com je pro Vás způsob na relax po těžkém dni. Osm hodin v práci, nemluvě o docházce a množství jiných závazků… Chvilku pro sebe si můžete najít až večer nebo o víkendu. Není se tedy co divit, proč zrovna v té době navštěvujete naši stránku nejraději.

Zde přicházíme na podstatu problému. Když máte na nás čas Vy, mají ho s určitostí i mnozí jiní uživatelé. Protože největší návštěvnost je právě ve večerních hodinách a o víkendech, logika napovídá vyhýbat se dražbám v těchto hodinách. Na co bojovat s větší konkurencí? Nebude lepší dražit v době, kdy jsou jiní zaneprázdněni nebo spí? Určitě ano! Je tu však jedno ale…

Určitě jste již slyšeli, wellbid je mezinárodní stránkou. Obsluhujeme šest kontinentů – nejsme pouze na Antarktidě! Naši uživatelé pocházejí z více než 150 států a teritorií roztroušených na všech možných časových pásmech. Zatímco je pro některé střed noci, jiní právě končí práci. Ještě další svůj den pouze začínají. Věřte nám, náš Portál opravdu nikdy nespí!

BOK_2017_01_006_MF_pTak tedy, jak teď odpovíte na otázku zadanou na začátku? Odpověd od Vás bude vyžadovat úsilí a vynalézavost. V průběhu dne se návštěvnost na stránce wellbid.com neustále mění. Bdělým sledovatelům stačí jeden pohled na hlavní stránku a hned odhadnou období snížené aktivity. Co se týče analýzy statistik, umožní Vám předvídat optimální čas na zapojení se do aukce.

Samozřejmě, je moc pravděpodobné, že nejlepší čas na zapojení se do dražeb nebude pro Vás vůbec nejvýhodnějším. Právě s myslí o těchto aukcích Vám wellbid zpřístupňuje užitečné nářadí. Máte něco důležitého? Nastavte Automat nebo Smart Automat. Jste na cestě z práce? Využijte mobilní aplikaci. Nedovolte, aby denním povinnostem stát mezi Vámi a vítězstvím!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *