Pište na Blog!

Chcete získat dodatečné BIDy? Pište příspěvky na Blog! Určitě máte plno nápadů na zajímavý texty. Čekáme na Vaše názory a nápady.

Na našem Blogu kromě příspěvků od Portálu najdete i spoustu příspěvků od Uživatelů. Účastníci Aukcí píší především o svých zkušenostech, dojmech a strategiích dražení. Vy máte totéž šanci napsat svůj vlastní příspěvek!

Chcete najít inspiraci? Klikněte na záložku Příspěvky Uživatelů“. Publikujeme tam nejzajímavější příspěvky od Uživatelů. Určitě tam najdete spoustu nápadů na text.

pierdolyzlogoNapište, jak jste se cítili, když jste vyhráli svou první dražbu.

Máte raději Aukce s předměty nebo balíky BIDů?

Dražíte ručně nebo pomocí Automatu?

Máte svou oblíbenou kategorii s předměty?

Podařilo se Vám vyhrát několik Aukcí jednoho dne?

Možná chcete popsat účinnou strategii na dražení?

Napište příspěvek, který bude zajímat ostatních Uživatelů obsahem a originalitou. Popřemýšlejte, co by chtěli ostatní přečíst na našem Blogu, jakými zkušenostmi se chcete s jinými podělit. Čekáme také na nápady týkající se Portálu.

Za každý publikovaný příspěvek dostanete od 50 do 500 BIDů!*

I Vy můžete být spoluautorem našeho Blogu. Proč se vyplatí posílat příspěvky? Výhody jsou dvě: dodatečné BIDy a spokojenost z publikovaného příspěvku. Dáváme Vám možnost říci svůj názor Aukcích. Využijte ji! Není vyloučeno, že Váš příspěvek (např. o fungování Portálu) začne nové změny nebo díky Vašemu příspěvku někdo vyhraje svou první Aukci…

Neváhejte! Pošlete nám svůj příspěvek prostřednictvím kontaktního formuláře.
V předmětu zprávy uveďte „Příspěvek na blog“.


Každý text příspěvku důkladně čteme. Vezměte prosím na vědomí, vyhrazujeme si právo Vaše práce redigovat. Zda-li bude nutné text redigovat, bude to mít vliv na konečné ohodnocení příspěvku.
Počet přiznaných BIDů záleží od atraktivnosti témata, správnosti textu a jeho délky (minimální počet znaků je 1500 znaků s mezerami).
Texty, které již byly na blogu wellbid.com publikovány nebo byly zveřejněny na jiné internetové stránce, nebudou brány v úvahu. Kopírování cizího duševního vlastnictví je přísně zakázáno.

 

* jako dobíjecího kódu