Poznejte Wellbid

ikony-poznaj Kupujte a bavte se!

Vyvolávací cena každého předmětu, jenž je na Aukcích vystaven, začíná od 0 Kč! O konečné ceně rozhodují výlučně kupující, ne prodávající! Připravte se na vždy atraktivní konečnou cenu, protože na wellbid.com mužete koupit zboží i o 99% levnějí než v obchodě! Konec s nudnými online nákupy a davy v nákupních centrech. Poznejte ideu penny auctions a přesvědčte se, jak velkou radost přináší entertainment shopping. Spojte nakupování se zábavou a poznejte chuť skutečných dražeb.

číst dál

ikony-zaloz-konto Založte si účet a dražte!

Registrace je zdarma a je velmi rychlá. Po zakoupení prvního balíku BIDů budete moci využívat všechny funkce Portálu wellbid.com. BIDy jsou druhem aukční měny, s níž přihazujete. Připojte se k jiným dražitelům a využijte neuvěřitelné cenové nabídky.

číst dál

ikony-jak-grac Jak vyhrát Aukci?

Vyberte si z různých druhů Aukcí a začněte dražit. Přihazovat můžete ručně nebo lze nastavit speciální Automat, který bude dražit za Vás. Kolik Uživatelů, tolik strategii. Můžete si vybrat ze stovek předmětů a balíků BIDů. Portál je v provozu celý den. Můžete tedy dražit ve dne, v noci.

číst dál

ikony-wygrales Vyhráli jste Aukci? Blahopřejeme!

Po ukončení Aukce dostanete zprávu s instrukcí, jak máte dále postupovat. Po zaúčtování platby Vám pošleme vydražený předmět na Vámi určenou adresu. Můžete očekávat rychlé dodání kurýrní službou. Všechny naše výrobky jsou nové, mají plnou záruku výrobce a pocházejí od autorizovaných prodejců. Základem pro uplatnění záruky je elektronická faktura, která je dostupná v PDF formátu.

číst dál

ikony-kup-teraz Možnost Kup Teď

Nechcete dražit? – Využijte možnost Kup Teď. Stačí, když kliknete na tlačítko “Kup Teď” a zašlete objednávku. Stvořili jsme tuto možnost pro ty, co chtějí dané zboží koupit rychle, získat zpět vratné BIDy, které byly použity na dané Aukci nebo chtějí zakoupit předmět za obníženú cenu. Kup Teď Vás z účasti v dražbě nediskvalifikuje. Můžete dále přihazovat!

číst dál

ikony-aktywnosc Buďte aktivní

Buďte na Portálu aktivní a dobře se bavte! Připravili jsme atraktivní funkce, které obohatí Vaše dobrodružství s aukcemi wellbid.com. Spersonalizujte svůj profil Avatarem. Během Aukcí posílejte na chatu zprávy jiným Uživatelům. Za komentář vystaven k vyhrané Aukci nebo za uveřejněný příspěvek na Blogu dostanete BIDy jako dárek. Vyplatí se také účastnit v našich soutěžích. Neváhejte – BIDy čekají!

číst dál

ikony-regulamin Pravidla používání

Je nutné, abyste si Pravidla používání Portálu přečetli, když stanoví pravidla využívání Portálu. Přečtěte si také nejčastěji kladené otázky (FAQ). Mějte na paměti, registrací akceptujete pravidla na Portálu wellbid.com, proto je velmi důležité, abyste si Pravidla používání přečetli důkladně.

číst dál

ikony-filmy Filmy

Najdete zde instruktáže a reklamní videa Portálu wellbid.com. Díky tomu nás blíže poznáte, budete informováni o nabídkách a akcích. Instruktáže Vám napovídají, jak dražit a vyhrávat. Mohou být pro Vás inspirácí při vymýšlení strategií. Viz také nejnovější reklamní spoty. Doufáme, že se Vám budou líbit!

číst dál